Obserwatorzy

wtorek, 30 sierpnia 2011

koniec wakacji

Helloooo :)
Koniec już wakacji niestety i akurat teraz jest ładna pogoda, może to dlatego nic nie zrobiłam :) No, ale żeby nie skłamać to nie do końca nic. Zaczęłam coś nowego, bo skończyła mi się mulina z jednorożca, a że jestem leniwa, nie chciało mi się iść do sklepu po nią (bo za daleko) to wymyśliłam coś innego. Robię zakładkę do książek, mało czytam, ale zakładki nie mam. Może to mnie zmotywuje do czytania :) Ale mam dwie dobre wiadomości. Pierwsza to taka, że dziś kupiłam brakującą mulinę, a druga to . . . 

Ten obrazek w zestawie (materiał, mulina, wzór) znalazłam na Ebay'u za ... PÓŁ CENY !!! Aż się prosił by go wziąć, więc długo nie czekałam i mój ukochany go ufundował :) Kochany chłopiec :* Teraz tylko czekam na przesyłkę, bo to aż z Wielkiej Brytanii.
Kolejna sprawa to wycieczka do ZOO we Wrocławiu, nieplanowana, długa, wyczerpująca a i tak nie zobaczyłam wszystkiego. Oto relacja: 

Miłego wieczorka :)

4 komentarze:

 1. Oo dziękuję słonko za miłe słówka, ale są przesadzone, bowiem moim zadaniem jest spełniać Twoje marzenia :) A jeśli chodzi o fotorelację z zoo to surykatka wymiata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna Japonka, takie obrazki bardzo fajnie się haftuje. Nie długo pokaże na swoim blogu jak u mnie idzie mój haft japonki;)
  W zoo widać że było fajnie i ciekawie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ktore zwierzęta maja słodką minkę podobnie jak Ty :D , a tak powAŻNIE to fajnie że sie rozerwAŁAŚ, no i co najważniejsze aby ta japonka sie udała :*

  OdpowiedzUsuń
 4. No to teraz czekam na pokaz Japonki :) A zwierzaki słodkie :)

  OdpowiedzUsuń